БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Responsive image
Консультація та замовлення послуг за телефонами:
+38 (095) 422-86-43
+38 (097) 531-68-53
Для суб’єктів малого підприємництва найчастіше не вигідно мати штатного бухгалтера, оскільки активи (власні та оборотні) підприємства/ФОП є порівняно невеликими. При цьому правильне заповнення податкових документів допоможе уникнути неприємностей з контролюючими органами. У зв'язку з цим, ми пропонуємо Вам послуги зі складання та подачі до контролюючих органів бухгалтерських документів нашими досвідченими спеціалістами.
Бухгалтерський аутсорсинг або ведення бухгалтерської документації без штатного бухгалтера стає дедалі вигіднішим. Адже маючи бухгалтера «на аутсорсі», Ви не привязані до мінімальної заробітної плати та не зобов’язані платити єдиний соціальний внесок. Ви платите кошти в залежності від реального об’єму роботи, яку виконує наш фахівець. Конфіденційність та професіоналізм гарантовані.
Загальновідомим є факт про те, що податки і адміністративні збори загальнообов'язкові для всіх осіб, тому професійне податкове планування обов'язкових платежів, служить одним з ключових факторів правильно побудованої фінансової системи підприємства, і допомагає оптимально витрачати грошові активи, підвищуючи прибутковість бізнесу.
Який банк обрати для обслуговування? Як отримати кредит для бізнесу? Лізинг та оренда банківського майна на вигідних умовах. Відкриття рахунків, отримання цифрових підписів та електронних ключів доступу до інтернет-банкінгу. Ці та багато інших питань вирішуються Вами методом спроб та помилок або швидко та якісно досвідченими фахівцями нашої компанії для Вас.
При вирішенні питань про відкриття ФОП (ПП) або створення юридичної особи обгрунтованим є бажання заздалегідь знати про ставки обов’язкових платежів та зборів. Наша команда досвідчених фахівців розуміється на всіх юридичних та бухгалтерських нюансах податкового законодавства, підготує для Вас зведені розрахунки для будь-якої системи оподаткування та надасть рекомендації щодо її оптимального вибору.
Державна фіскальна служба та Управління Держпраці ретельно слідкують за вчасною та правильною виплатою заробітної плати, «відпускних», «лікарняних» або виплатами у зв’язку зі звільненням працівника. Не дайте їм шансу накласти штрафні санкції на Ваш бізнес, розібравшись в усіх нюансах самостійно, або довірте це нам, не гаючи дорогоцінний час та кошти.