ПРО НАС

Responsive image

ТОВ «Юхименко i партнери» - це консалтингова компанія, яка об'єднала досвідчених професіоналів в сфері оподаткування і бухобліку з юристами, що спеціалізуються на господарсько-правових відносинах та нерухомості.

Наше головне завдання - допомогти клієнтам в правильній побудові їх бізнесу (оформлення та налагодженні роботи стартапів), оптимізувати функціонування вже реалізованих бізнес-проектів, а також вирішити всі питання, пов'язані з нерухомістю.

Саме тому ми постійно стежимо за нововведеннями законодавства, володіємо знаннями в сфері стандартів бухобліку і новітніх методик аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств. Ми консультуємо лідерів ринку, а також представників малого та середнього бізнесу в сфері нерухомості, тому що маємо багаторічний досвід роботи, відмінну репутацію і ресурси для вирішення будь-яких бізнес-задач.

Якщо Ви поділяєте наші ідеї, маєте досвід роботи в сфері юриспруденції або бухгалтерії і хочете приєднатися до нашої команди, зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку на головній сторінці .